Savigynos kursai

Pagal jūsų poreikius bei individualią specifiką galime parengti ir pravesti jums asmeninius, individualius ar specializuotus kovinės savigynos praktinius, bei teorinius mokymų kursus.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Pristatome moderniausia bei efektyviausia karybai ir gatvei pritaikyta kovinės savigynos ir taktikos mokymo sistemą! Į kurią įeina kovinė savigyna, artima kova be ginklo, ginklo valdymas, taktinis šaudymas, antiteroristiniai veiksmai. Ši kovinės savigynos sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniame gyvenime. Sukurta profesionalams, bet pritaikyta ir civiliams!

Asmeniniai Kursai

Asmeniniai savigynos kursai yra rengiami atsižvelgiant į jūsų fizinį ir techninį pasirengimą, todėl juos gali užsakyti ir išbandyti kiekvienas.

Individualūs Kursai

Individualūs kursai yra rengiami nuo A iki Z, pagal jūsų poreikius ir pageidavimus, atsižvelgiant į darbo specifiką ir esamą žmonių pasirengimą.

Specializuoti Kursai

Specializuoti kursai yra rengiami pagal iš anksto sudarytą ir tik jums pritaikytą kovinės savigynos metodiką, kuri yra unikali ir konfidenciali.

Kova Su Lazda

Tai pilno kontakto mokymai ir treniruotės apimantys tiek kovinės savigynos, tiek kovos ir taktikos veiksmus su lazda arba lazda prieš lazdą.

Kova su peiliu

Vedame pilno kontakto kovos su peiliu mokymus, apimančius tiek kovinės savigynos, tiek kovos ir taktikos veiksmus su peiliu arba peilis prieš peilį.