Kursų instruktorius

Noriu pakviesti jus arba jūsų personalą į kovinės savigynos mokymo kursus. Mokymus galima vesti tiek mūsų patalpose Vilniuje, tiek užsakovo patalpose visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Mokymus veda profesionalus kovinės savigynos instruktorius (savigynos treneris) Vytautas Natys. Instruktoriumi dirba nuo 2012 metų ir nuolat tobulina bei kelia savo kvalifikacijos lygį. Baigė Lietuvos sporto universitete sporto trenerių mokymo programa pagal LSU ir KKSD sudarytą licencijavimo programą, statusas – imtynių treneris. Išduotas Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno Kultūros ir Sporto Departamento veiklos leidimas – 01267. Taip pat baigė asmens ir turto saugos kursus pagal Lietuvos Respublikos asmens ir turto saugos įstatymo reikalavimus, suteikta teisė dirbti su šaunamuoju ginklu, pažymėjimas – G173168. Oficialiai gali dirbti saugos tarnyboje bei mokyti saugos tarnybų darbuotojus kovinės savigynos bei kovinių imtynių veiksmų. Tvirto charakterio, atsakingas, pareigingas, sąžiningas, reiklus sau ir kitiems.

Krav Maga instruktorius nuo 2012 m.
SavborTactical instruktorius nuo 2016 m.
Taktinio šaudymo instruktorius nuo 2017 m.
Ilgametė darbo patirtis su dideliais kolektyvais (virš 50 žmonių), bei individualiais užsakovais garantuoja aukštus mokymo standartus.

Mokomos kovinės savigynos disciplinos apima kovą stovėsenoje, kovinių imtynių veiksmus, kova parteryje (ant žemės) ir taip pat visa su savigyna susijusi technika (peiliai, lazdos, šaunamieji ginklai ir t.t.). Mokoma kovinė savigyna yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniniame gyvenime.

Galvoji apie kovinę savigyną? Nori įgauti pasitikėjimo savimi? Ar tiesiog fiziškai sutvirtėti? Kreipkis, padėsiu!