Kova su Peiliu kursai

Pilno kontakto mokymai apimantys tiek kovinės savigynos, tiek ir kovos veiksmus su peiliu arba peilis prieš peilį. Nuo peilio efektyviai apsiginti galima tik peiliu.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Pradėti reikėtų nuo to, kad peilis nėra savigynos priemonė! Ir traktuoti tai kaip savigynos būdą, šioje vietoje būtų neteisinga. Tai ginklas – kurio paskirtis pjauti, durti, kirsti, paprastai tariant sužaloti arba žudyti. Bet suvokti reikia ir tai, kad plikomis rankomis apsiginti nuo peilio praktiškai neįmanoma. O tie kas „mokosi” apsiginti plikomis rankomis nuo peilio žaidžia savotišką loteriją su savo sveikata ir gyvybe.

Žinoma, kad tam tikroms aplinkybėms ir situacijai susiklosčius, taip, apsiginti plikomis rankomis nuo peilio įmanoma. Bet kam užteks ryžto tai patikrinti, kai klausimo vertė tavo sveikata ir gyvybė? Tiesa tokia, kad nuo peilio efektyviai apsiginti galima tik peiliu, lazda arba šaunamuoju ginklu. Bet ką daryti, kai po ranka neturi dviejų pastarųjų, o kišenėje yra tik peilis? Žinoma, kad belieka jį panaudoti savigynos tikslais, jei tik yra tokia galimybė.

Realioje kovoje peilis prieš peilį iki 70 procentų situacijų pasibaigia abiejų „kovotojų” letaline baigtimi. Tad šansų išgyventi yra nedaug, jei jūs nemokėsite tuo peiliu tinkamai kovoti. Čia svarbiausia yra psichologinis pasiruošimas, ir aiškus suvokimas, kad esant ekstremaliai situacijai geriausia sprendimas – bėgti. Bet kartais gali būti taip, kad jūs negalėsite bėgti (su jumis bus žmona ar vaikai) arba neturėsite kur bėgti. Tada belieka tik pasirinkimas „būti, ar nebūti …” Ir šioje vietoje kovos su peiliu įgūdžiai jums gali praversti!

Vedame pilno kontakto kovos su peiliu mokymus, apimančius tiek kovinės savigynos, tiek ir kovos veiksmus su peiliu arba peilis prieš peilį. Kursai pritaikyti civiliams (gynybiniai veiksmai), bei pareigūnams ir kariams (koviniai veiksmai). Atminkite, efektyviausia gynyba nuo peilio – bėgimas. Išvengta kova – laimėta kova!