Asmeniniai kursai

Asmeniniai savigynos kursai yra rengiami atsižvelgiant į jūsų fizinį ir techninį pasirengimą, todėl juos gali užsakyti ir išbandyti kiekvienas.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Asmeniniai savigynos mokymo kursai (asmeninės treniruotės) organizuojami atskirai abiem pusėms sutartu bei priimtinu grafiku. Būtina išankstinė registracija! Kiekvienas norintis gali užsiregistruoti bei išbandyti šiuos asmeninius mokymus. Mokymų procesas bus parinktas pasitariant su jumis, bei atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Instruktorius įvertins jūsų pasirengimo lygį, bei patars į ką esamu laikotarpiu konkrečiai reikia atkreipti dėmesį. O taip pat suplanuos bei pritaikys jums ilgalaikę savigynos mokymų programą.

Asmeniniai mokymo kursai vyksta Vilniuje, adresu: Elektrinės g. 8 (III aukštas).

Galimos asmeninės grupės, mokymų kurso metu su vienu instruktoriumi gali dalyvauti nuo 1 iki 4 žmonių. Mokymo kursų kaina:

1 žmogui – 30.00 €/val. mokant už mėnesį į priekį arba 50.00 €/val. kartas
2 žmonėms – 50.00 €/val. mokant už mėnesį į priekį arba 80.00 €/val. kartas
3 žmonėms – 60.00 €/val. mokant už mėnesį į priekį arba 100.00 €/val. kartas
4 žmonėms – 70.00 €/val. mokant už mėnesį į priekį arba 120.00 €/val. kartas

*** Dėmesio: savaitgaliams taikoma dviguba kaina (x2)!

Į mokymo kursų kainą įskaičiuota: sporto salės nuoma, instruktorius bei inventorius reikalingas mokymų metu. Galima pasirinkti vieną konkrečia jus dominančią savigynos specifiką:

Artima kova
Kova su lazda
Kova su peiliu

Asmeniniai mokymo kursai yra skirti visiems, kas nori pradėti mokytis savigynos nuo pradžių, bei tiems kurie nori paspartinti jau turimus kovinės savigynos įgūdžius. Mokantis tik asmeniškai su instruktoriumi (jo asistentu) poroje. Tai didelis privalumas lyginant su bendromis mokymo grupėmis, nes visas dėmesys ir laikas yra skiriamas tik jums. Intensyvūs mokymai ir treniruočių kursai jums padės daug geriau suprasti bei greičiau išmokti kovinės savigynos būdo ir technikos.