Specializuoti kursai

Specializuoti kursai yra rengiami pagal iš anksto sudarytą ir tik jums pritaikytą kovinės savigynos metodiką, kuri yra unikali ir konfidenciali.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Mūsų mokoma kovinės savigynos sistema yra moderniai ir efektyviai pritaikyta realiems kovos veiksmas, kurie gali nutikti ne tik civilio, bet ir kiekvieno profesionalo gyvenime. Mokymo pagrindus apima artima kova stovėsenoje (CQC), kovinių imtynių veiksmai, kova parteryje (ant žemės), sulaikymo veiksmai, specialiųjų priemonių panaudojimo veiksmai, taktikos veiksmai, ir taip pat visa su savigyna susijusi technika ir jos elementai. Taip pat kova su lazda arba prieš lazdą, kova su peiliu arba prieš peilį, taktinis šaudymas apjungiantis artimos kovos ir kovinių imtynių veiksmus, koviniai užbaigimo veiksmai iki neutralizavimo. Ši kovinės savigynos sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti ne tik kasdieniniame, bet ir profesiniame gyvenime. Sistema buvo sukurta siekiant eliminuoti grėsmę įvairioje aplinkoje esantiems, dirbantiems ar atliekantiems pareigas žmonėms:

Civilinės apsaugos darbuotojams
Policijos pareigūnams
Jėgos struktūrų pareigūnams
Prižiūrėtojams, įvairiose suaugusiųjų laikymo/priežiūros įstaigose
Apsaugos darbuotojams
Kariuomenei ir spec. daliniams
Riaušių malšintojams

Kovinės savigynos sistema yra parengta padėti įveikti bet kokias netikėtas situacijas, kurios gali atsitikti aukščiau išvardintuose darbuose (pareigose), susijusias su savigynos ar gynybos panaudojimu. Sistema padeda treniruoti įvairių tarnybų žmones bei įgyti jiems naudingų žinių, būtent jiems būdingoje aplinkoje ir įvairiose situacijose, kurios jiems gali nutikti.