Kova su Lazda Kursai

Kviečiame visus ateiti ir išbandyti pilno kontakto kovos su lazda kursus, kuriuose supažindinsime jus su modernia lazdos valdymo technika ir kovos taktika.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Ko gero vienas iš seniausių, universaliausių bei efektyviausių kovos ir savigynos būdų yra kova su lazda! Lazda universalus įrankis, kuris gyvenime gali būti naudojamas labai plačiai, įskaitant kaip ir ginklas. Puikiai tinkantis artimo ir vidutinio kontakto kovoje vienas prieš vieną, arba vienas prie kelis užpuolikus. Taip pat su lazda efektyviai galima apsiginti ir nuo peilio.

Įvaldžius bazines kovos su lazda technikas galima labai lengvai apsiginti prieš vieną užpuoliką. O su laiku įgijus daugiau praktikos ir laisvai keičiant technikas galima lengvai apsiginti net ir prieš kelis užpuolikus. Ir tai visiškai nesvarbu, ar lazda bus vyriškose ar moteriškose rankose, ji bus vienodai pavojingas ginklas. Svarbiausia dalis – treniruotės!

Dar vienas lazdos privalumų yra tas, kad jai nereikia jokių leidimų. Nebūtinas paslėptas nešiojimas (kaip šaltiesiems ir šaunamiesiems ginklams), todėl visuomet gali būti po ranka, tarkime kuprinėje arba tiesiog rankose kaip atramos įrankis patogesniam vaikščiojimui. Galima visur imti su savimi, net ir kelionėms į užsienį. O svarbiausia yra tai, kad ji visiškai nemokama!

Mokymams (lazdos treniruotėms) tinkama lazda turi būti tavo nykščio storumo, tiesi (gali būti lengvo išlinkimo) ir priklausomai nuo tavo ūgio apie 70-120 cm ilgio. Puikiai tinka lazdyno mediena, pažengusiems uosio arba ąžuolo. Lazdyno medienos privalumas dar yra tas, kad treniruočių metu galima išvengti rimtesnių sužalojimų. Nors sutrenkimų, mėlynių ir gumbų čia tikrai neišvengsi!

Tai pilno kontakto mokymai (treniruotės), todėl reikia suvokti, kad lazdos nėra ilgaamžės ir per intensyvias treniruotes jos lūžta. Tad treniruotėms nuolat reikia pasirūpinti šviežiomis lazdomis. Kai kada lazdos atlaiko net po kelis mėnesius, o kai kada neatlaiko net pirmo kontakto. O tai puikiai iliustruoja, kas laukia užpuoliko, jei jis visgi nuspręstų paragauti šio gėrio. Juk lazda- tai įrankis, su kuriuo niekas neglosto. Lazdyno medienos lazdos privalumas dar ir tas, kad realioje savigynoje ją panaudojus, užpuolikui padaromi minimalūs sužalojimai. Uosio ir ąžuolo medienos lazda garantuoja sunkius sužalojimus, o dažnai ir letalinę baigtį. Todėl prieš naudojant tokią lazdą kaip savigynos ginklą reiktų gerai apsvarstyti visus už ir prieš.

Kviečiame visus ateiti ir išbandyti pilno kontakto kovos su lazda kursus (asmenines treniruotes) Vilniuje. Kuriuose supažindinsime jus su modernia lazdos valdymo technika ir kovos taktika. Mūsų treniruotėse išmoksite ne tik lazdos  technikų, bet savo kūno ir psichologijos, valdymo stresinėse situacijose. Visos išmoktos pamokos veiksmingos ištikus realiam pavojui.