Individualūs kursai

Individualūs kursai yra rengiami nuo A iki Z, pagal jūsų poreikius ir pageidavimus, atsižvelgiant į darbo specifiką ir esamą žmonių pasirengimą.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Norite įgyti naujos savigynos praktikos, o gal suteikti jūsų personalui naujų ir specifinių savigynos įgūdžių? Puiku, mes jums padėsime! Paruošime tik jums skirtą ir pagal jūsų poreikius bei specifiką pritaikytą mokymų programą. Kuri gali būti jungiamoji ir tęstinė prie jau turimų jūsų savigynos poreikių, arba taikoma nuo pat pradžių kaip savigynos pagrindas.

Siūlome kovinės savigynos praktinius kursus bei kovinės savigynos teorinius mokymus. Pagal jūsų pageidavimus galime suorganizuoti ir pravesti jums treniruotes ar mokymo kursus susijusius su savigynos teorija bei praktika:

Smūginės technikos veiksmai
Kovinių imtynių veiksmai
Sugriebimų kontrolės veiksmai
Griovimų ir metimų veiksmai
Savigynos veiksmai
Savigynos taktika
Savigynos psichologija
Kova su peiliu
Kova su lazda
Specialiųjų priemonių panaudojimas
Taktinis šaudymas

Treniruotes arba mokymo kursus galime pravesti mūsų salėje Vilniuje arba jūsų pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje. Dalyvių skaičius gali būti nuo 2 iki 100 ir daugiau žmonių.

Jau šiandiena kiekvienas norintis gali užsiregistruoti bei išbandyti individualius mokymo kursus. Treniruočių procesas ar mokymo kursas bus parinktas pasitariant su jumis, bei atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

Tai gali būti naudinga ne tik jums, bet ir jūsų personalui gyvenimiška patirtis, o taip pat ir netikėtas gyvenimo atradimas. Kovinė savigyna apima ne tik fizinį aktyvumą, bet ir psichologinį bei taktinį pasiruošimą, suteikia praktinių įgūdžių bei teorinių žinių. Treniruotės bei mokymo kursų metu yra mažinamas stresas, šalinama patiriama kasdieninė įtampa. Be fizinio parengimo mokymų metu, jūs dar įgysite savigynos praktinių įgūdžių, bei teorinių žinių.

Tai ne tik įdomu, bet dar praktiška ir naudinga!