Savigynos treniruotės

Jų metu instruktorius privers tave išspausti visą prakaitą iš tavo kūno, tiesiog taip turi būti. Kiekviena treniruotė turi planą kuris nuosekliai ir pastoviai turi būti vykdomas.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Savigynos treniruotės ir fizinis krūvis

Jei išeini iš treniruotės toks pat šviežias, koks ir atėjai, verta susimastyti! Deja, tokios treniruotes per kurias net nesuprakaituoji egzistuoja… Gali būti, kad skaitai tai ir galvoji „savigynoje svarbiausia mokėti apsiginti, o ne fizinio pasiruošimo mastas”, patikėk, kad tai klaidingai suformuota nuomonė!

Tikri instruktoriai privers tave išspausti visą prakaitą iš tavo kūno, tiesiog taip turi būti. Vieno išmintingo kovinės savigynos instruktoriaus žodžiai. „Dauguma žmonių, kurie lanko treniruotes nesitreniruoja papildomai, todėl būtina, kad jie sutvirtėtų fiziškai ir būtų pasirengę kovoti”.

Jei esi instruktorius, tavo darbas yra išmokyti savo studentus kovoti. Ir jei sakai jiems, smūgiuodami bėkite, jie turi sugebėti tai padaryti. Jei sakai, kad jie turi padaryti kiek įmanoma daugiau smūgių per minutę, jie turi palaikyti tempą visą minutę.

Treniruotės turi būti kuo tikresnės!

Praleidi daugiau nei 50% laiko kalbėdamas? Kartais instruktoriai labai myli save. Jie mėgsta kalbėti apie save, girtis, kiek kovų yra sukovoję ir panašiai. Kiti mėgsta diskutuoti apie mokslą, politiką ar kažką panašaus.

Niekas dar neišmoko apsiginti tik klausydamas!

Kiekviena treniruotė turi turėti planą, pakalbėti galima po treniruotės arba pabaigoje darant tempimo pratimus.