Savigynos Aspektas

Niekada nesugebėsi tinkamai apsiginti, jei nemokėsi smūgiuoti rankomis ir kojomis, nemokėsi klinčo technikos, nemokėsi atlikti metimų ar griovimų, nemokėsi imtyniauti parteryje.

Turite klausimų, o gal pasiūlymų? Skambinkite!

Kovinė savigyna ir kovos menai

Tavo instruktorius nepripažįsta kitų kovos menų!? Jei žmogus nesimoko savigynos, o mokosi kažką kito, tai nereiškia, kad gatvėje jis tavęs „nenuskintų” kaip obuolio. Žinoma, boksas, dziudo, brazilų jiu-jitsu, sambo, MMA – nemoko, kaip apsiginti nuo peilio, lazdos ar pistoleto, tačiau šie kovos menai tikrai gali padėti vienaip ar kitaip tau apsiginti.

Tavo instruktorius niekada nėra kovojęs tikroje gatvės kovoje?

Tiesa yra tokia paprasta:

Jei nori išmokyti žmogų važiuoti dviračiu, turi pats mokėti važiuoti dviračiu.
Jei nori išmokyti žmogų vairuoti automobilį, turi pats mokėti vairuoti automobilį.
Jei nori mokyti savigynos… Turi pats mokėti apsiginti bei apginti savo artimą gatvėje!!!

Dauguma instruktorių, kurie mokina savigynos niekada nėra kovoje realybėje … ! Bet turi krūvą diplomų, sertifikatų ir dar galai žino ko, kurie nieko bendro neturi su kovine savigyna. Žinoma, tavo instruktorius neprivalo būti kovojęs gatvėje, kad būtų geras instruktorius… Tačiau jis turi būti tikras, kad jo mokoma technika veiks, kai to reikės labiausiai.

Kodėl būtina žinoti ar tavo instruktorius yra geras.

Patinka tau tai ar ne, tačiau tavo instruktorius rengia tave kovai, kuri gali nulemti tavo gyvenimą. Tu myli savo žmoną, vaikus, šuniuką, savo darbą, savo atostogas ir panašiai.

Manai žmonės, kurie tave užpuls ir norės sužaloti pagalvos, kad tu turi 3 metų dukrytę ar sūnelį. Jiems nerūpės, kad namie tavęs laukia besilaukianti žmona. Blogiausia tai, kad blogam instruktoriui tai taip pat nerūpi …

Jiems tereikia tik tavo pinigų ir jie tave mokys to, kas tik jiems šauna į galvą.

Koks galėtų būti sprendimas?

Niekada nesugebėsi tinkamai apsiginti, jei nemokėsi smūgiuoti rankomis ir kojomis, nemokėsi klinčo technikos, nemokėsi atlikti metimų ar griovimų, nemokėsi imtyniauti parteryje ir sustabdyti priešininko. Tai pagrindiniai kovinės savigynos aspektai. Jei jų nėra mokymuose, palik tokį instruktorių kuo greičiau. Sprendimas – rinkis patikimą instruktorių kuris moko realios savigynos, o ne „sistemų” kurios reikalauja minimalių jūsų pastangų ir fizinio pasirengimo.